Featured Stories

Recent Videos

La Fleche Wallonne Full Results, Photos – Canada’s Woods 12th, Canuel 17th, Albrecht Wins QOM

by pedalmag.com
Michael Woods [P] Cor Vos
April 20, 2016 (Wallonia, Belgium) – Canada’s Michael Woods (Cannondale Pro Cycling) delivered a strong 12th place finish at the 80th edition of La Fleche Wallonne, 196km, the features the feared Mur de Huy final climb, as Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team took the win for a historic 4th time.

Alejandro Valverde [P] Cor Vos
Men's podium (l-r) Alaphilippe 2nd, Valverde 1st, Martin [P] Cor Vos
Winners Valverde and van der Breggen [P] Cor Vos

In the women’s 137km competition Canada’s Karol-Ann Canuel (Boels Dolmans Cycling Team) placed 17th with fellow Canuck Lex Albrecht (Bepink) have a superb ride taking four QOMs along the way to win the QOM classification. Anna van der Breggen (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team topped the field besting Canuel’s teammate Evelyn Stevens (USA) up the Mur de Huy climb. Leah Kirchmann (Can) Team Liv-Plantur finished 21st and Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla Pro Cycling Team made the top 30 placing 29th.

Lucinda Brand (l) and Karol-Ann Canuel [P] Cor Vos
Anna van der Breggen [P] Cor Vos
Women's podium (l-r) Stevens 2nd, van der Breggen 1st, Guarnier 3rd [P] Cor Vos
Lex Albrecht [P] Cor Vos
Results

Men
1. Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 4:43:57
2. Julian Alaphilippe (Fra) Etixx-Quick-Step
3. Daniel Martin (Irl) Etixx-Quick-Step
4. Wouter Poels (Ned) Team Sky 00:04
5. Enrico Gasparotto (Ita) Wanty-Groupe Gobert 00:05
6. Samuel Sánchez Gonzalez (Esp) BMC Racing Team
7. Michael Albasini (Sui) Orica-GreenEdge
8. Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
9. Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin
10. Rui Costa (Por) Lampre-Merida
11. Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team
12. Michael Woods (Can) Cannondale Pro Cycling
13. Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
14. Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits 00:12
15. Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo 00:14
16. Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits
17. Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
18. Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 00:17
19. Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
20. Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team
21. Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge 00:23
22. Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
23. Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
24. Serge Pauwels (Bel) Dimension Data 00:27
25. Daniel Navarro (Esp) Cofidis, Solutions Credits 00:29
26. Louis Meintjes (Rsa) Lampre-Merida
27. Pieter Weening (Ned) Roompot-Oranje Peloton
28. Joaquim Rodríguez Oliver (Esp) Team Katusha 00:32
29. Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling 00:34
30. Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
31. Luis León Sánchez Gil (Esp) Astana Pro Team
32. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
33. Huub Duijn (Ned) Roompot-Oranje Peloton
34. Bjorn Thurau (Ger) Wanty-Groupe Gobert
35. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo 00:40
36. Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
37. Daniel Moreno (Esp) Movistar Team 00:43
38. Chris Anker Sorensen (Den) Fortuneo-Vital Concept 00:46
39. Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
40. Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Vital Concept
41. Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team 00:50
42. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 00:52
43. Julien El Farès (Fra) Delko Marseille Provence KTM
44. Jérémy Maison (Fra) FDJ 00:55
45. Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
46. Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 01:01
47. Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal 01:14
48. Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling 01:22
49. Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team 01:27
50. Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin 01:32
51. Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale 01:39
52. Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
53. Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 01:42
54. Fabian Wegmann (Ger) Stölting Service Group 01:54
55. Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis, Solutions Credit 02:02
56. Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin 02:04
57. Pieter Serry (Bel) Etixx-Quick-Step 02:06
58. Laurens De Plus (Bel) Etixx-Quick-Step
59. Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo-Vital Concept
60. Igor Anton Hernandez (Esp) Dimension Data 02:10
61. Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling 02:13
62. Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert
63. Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 02:17
64. Jon Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 02:25
65. Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 02:33
66. Bob Jungels (Lux) Etixx-Quick-Step 03:01
67. Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
68. David De La Cruz (Esp) Etixx-Quick-Step 03:16
69. Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo 03:23
70. Michel Kreder (Ned) Roompot-Oranje Peloton 03:30
71. Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
72. Laurent Pichon (Fra) FDJ
73. Marcel Wyss (Sui) IAM Cycling
74. Sebastian Henao (Col) Team Sky
75. Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
76. Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo-Vital Concept
77. Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling
78. Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge
79. Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge
80. Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
81. Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits
82. Alex Howes (USA) Cannondale Pro Cycling
83. Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling
84. Gianluca Brambilla (Ita) Etixx-Quick-Step
85. Gaetan Bille (Bel) Wanty-Groupe Gobert
86. Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
87. Oliver Zaugg (Sui) IAM Cycling
88. Angel Vicioso (Esp) Team Katusha
89. Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team
90. Maurits Lammertink (Ned) Roompot-Oranje Peloton 03:34
91. Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
92. Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
93. Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff Team
94. Arthur Vichot (Fra) FDJ 04:14
95. Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling 04:16
96. Michael Valgren (Den) Tinkoff Team 04:56
97. Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 05:00
98. Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team 05:11
99. Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha
100. Alberto Losada (Esp) Team Katusha
101. Tiago Machado (Por) Team Katusha
102. Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team Katusha
103. Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
104. Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
105. Ben Swift (Gbr) Team Sky
106. Rémy Di Grégorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM 05:22
107. Petr Vakoc (Cze) Etixx-Quick-Step 05:25
108. Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits 05:54
109. Carlos Betancur (Col) Movistar Team 05:58
110. Ruben Fernandez (Esp) Movistar Team
111. Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
112. Michal Golas (Pol) Team Sky 06:08
113. Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
114. Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
115. Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
116. Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
117. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge 06:29
118. Mario Costa (Por) Lampre-Merida 06:58
119. Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 07:00
120. Stephen Cummings (Gbr) Dimension Data 07:08
121. Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling
122. Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM 08:02
123. Benjamin King (USA) Cannondale Pro Cycling
124. Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
125. Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ
126. Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha
127. Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
128. Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
129. Michael Reihs (Den) Stölting Service Group
130. Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
131. Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
132. Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team
133. Julien Loubet (Fra) Fortuneo-Vital Concept
134. Stefan Kung (Sui) BMC Racing Team
135. Sander Armée (Bel) Lotto Soudal
136. Silvan Dillier (Sui) BMC Racing Team
137. Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
138. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
139. Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
140. Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo-Vital Concept
141. Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
142. Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo
143. Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 08:10
144. Mathew Hayman (Aus) Orica-GreenEdge
145. Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 08:12
146. Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 08:15
147. Toms Skujins (Lat) Cannondale Pro Cycling 08:22
148. Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 10:54
149. Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha 11:19
150. Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
151. Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin
152. Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
153. Johnny Hoogerland (Ned) Roompot-Oranje Peloton
154. Omar Fraile (Esp) Dimension Data
155. Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
156. Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM 11:23
157. Reinier Honig (Ned) Roompot-Oranje Peloton 11:28
158. Delio Fernández Cruz (Esp) Delko Marseille Provence KTM 11:41
159. Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
160. Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling
161. Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
162. Christian Mager (Ger) Stölting Service Group 11:47
DNF Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
DNF Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM
DNF Thomas Koep (Ger) Stölting Service Group
DNF Lasse Norman Hansen (Den) Stölting Service Group
DNF Gerald Ciolek (Ger) Stölting Service Group
DNF Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
DNF Antwan Tolhoek (Ned) Roompot-Oranje Peloton
DNF Kai Reus (Ned) Roompot-Oranje Peloton
DNF Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
DNF Caleb Fairly (USA) Team Giant-Alpecin
DNF Anthony Roux (Fra) FDJ
DNF William Bonnet (Fra) FDJ
DNF Haimar Zubeldia (Esp) Trek-Segafredo
DNF Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo
DNF Frank Schleck (Lux) Trek-Segafredo
DNF Frederik Veuchelen (Bel) Wanty-Groupe Gobert
DNF Marco Marcato (Ita) Wanty-Groupe Gobert
DNF Mark Mcnally (Gbr) Wanty-Groupe Gobert
DNF Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
DNF Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
DNF Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
DNF Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
DNF Sergio Henao (Col) Team Sky
DNF Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Adam Yates (Gbr) Orica-GreenEdge
DNF Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge

Women
1. Anna van der Breggen (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team 3:50:36
2. Evelyn Stevens (USA) Boels Dolmans Cyclingteam 00:08
3. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam 00:22
4. Katarzyna Niewiadoma (Pol) Rabo Liv Women Cycling Team 00:23
5. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5 00:25
6. Alena Amialiusik (Blr) Canyon SRAM Racing 00:38
7. Emma Johansson (Swe) Wiggle High5 00:43
8. Katrin Garfoot (Aus) Orica-AIS 00:45
9. Marianne Vos (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team 00:48
10. Jolanda Neff (Sui) Servetto Footon
11. Claudia Lichtenberg (Ger) Lotto Soudal Ladies 00:53
12. Carmen Small (USA) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
13. Malgorzta Jasinska (Pol) Ale’ Cipollini 00:55
14. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS 00:58
15. Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
16. Ane Santesteban Gonzalez (Esp) Ale’ Cipollini 01:00
17. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam
18. Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
19. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing 01:03
20. Anna Plichat (Pol) BTC City Ljubljana 01:09
21. Leah Kirchmann (Can) Team Liv-Plantur 01:11
22. Nicole Brändli (Sui) Servetto Footon
23. Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS
24. Lara Vieceli (Ita) INPA-Bianchi
25. Danielle King (Gbr) Wiggle High5
26. Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
27. Lauren Kitchen (Aus) Hitec Products 01:21
28. Elizabeth Armitstead (Gbr) Boels Dolmans Cyclingteam 01:23
29. Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla Pro Cycling Team 01:25
30. Pauline Ferrand Prevot (Fra) Rabo Liv Women Cycling Team 01:27
31. Lisa Brennauer (Ger) Canyon SRAM Racing 01:30
32. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing
33. Tatiana Guderzo (Ita) Hitec Products 01:37
34. Tayler Wiles (USA) Orica-AIS 02:15
35. Carlee Taylor (Aus) Team Liv-Plantur 02:16
36. Audrey Cordon (Fra) Wiggle High5 02:18
37. Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing 02:21
38. Eleonora Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam
39. Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team 02:33
40. Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS 02:34
41. Jessie Daams (Bel) Lotto Soudal Ladies 03:01
42. Anna Zita Maria Stricker (Ita) INPA-Bianchi 03:20
43. Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg Continental Team 03:39
44. Tetiana Riabchenko (Ukr) INPA-Bianchi 03:49
45. Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5
46. Pauliena Rooijakkers (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team 03:56
47. Olga Zabelinkskaya (Rus) Bepink 04:06
48. Flavia Oliveira (Bra) Lensworld-Zannata 04:07
49. Edwige Pitel (Fra) S.C. Michela Fanini 04:12
50. Katarzyna Pawlowska (Pol) Boels Dolmans Cyclingteam 04:16
51. Rozanne Slik (Ned) Team Liv-Plantur 04:29
52. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
53. Léna Gerault (Fra) France
54. Kristabel Doebel-Hickok (USA) Cylance Pro Cycling
55. Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team 04:35
56. Alexandra Nessmar (Swe) Lares-Waowdeals Women Cycling Team 04:39
57. Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
58. Jenelle Crooks (Aus) Australia
59. Kelly Van Den Steen (Bel) Topsport Vlaanderen-Etixx 04:42
60. Riejanne Markus (Ned) Team Liv-Plantur
61. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
62. Kseniya Tuhai (Blr) Bepink 04:45
63. Anisha Vekemans (Bel) Lotto Soudal Ladies
64. Svetlana Vasilieva (Rus) Astana Women’s Team
65. Ana Maria Covrig (Rom) INPA-Bianchi 04:48
66. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
67. Lex Albrecht (Can) Bepink
68. Sofie De Vuyst (Bel) Lotto Soudal Ladies 04:51
69. Dalia Muccioli (Ita) Ale’ Cipollini 04:52
70. Ann-Sofie Duyck (Bel) Topsport Vlaanderen-Etixx 04:54
71. Alison Tetrick (USA) Cylance Pro Cycling 05:06
72. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana
73. Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Hitec Products
74. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals Women Cycling Team
75. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women’s Team 05:14
76. Charlotte Bravard (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
77. Valerie Demey (Bel) Topsport Vlaanderen-Etixx 05:40
78. Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team 05:52
79. Séverine Eraud (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 05:56
80. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products 05:59
81. Anna Potokina (Rus) Servetto Footon 06:18
82. Jessica Allen (Aus) Australia 06:49
83. Emilia Fahlin (Swe) Ale’ Cipollini
84. Amélie Rivat (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
85. Oxana Kozonchuk (Rus) Lensworld-Zannata 07:24
86. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Zannata 07:41
87. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Zannata
88. Jessy Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen-Etixx 09:54
89. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Zannata 10:27
90. Willeke Knol (Ned) Lotto Soudal Ladies 10:29
91. Spela Kern (Slo) BTC City Ljubljana 10:36
92. Dorleta Eskamendi Gil (Esp) Lares-Waowdeals Women Cycling Team 10:42
93. Emilie Rochedy (Fra) France
94. Lucia Gonzalez (Esp) Lointek 10:44
95. Miriam Bjørnsrud (Nor) Hitec Products 15:04
96. Ingrid Lorvik (Nor) Hitec Products
97. Tatiana Antoshina (Rus) Astana Women’s Team 15:08
98. Marlène Morel Petitgirard (Fra) France 15:12
99. Doris Schweizer (Sui) Cylance Pro Cycling 15:13
100. Valentina Scandolara (Ita) Cylance Pro Cycling 15:18
101. An-Li Kachelhoffer (Rsa) Lotto Soudal Ladies
102. Sofia Beggin (Ita) Astana Women’s Team 15:19
103. Greta Richioud (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 16:14
104. Anabelle Dreville (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 16:23
105. Fanny Leleu (Fra) France
106. Hannah Barnes (Gbr) Canyon SRAM Racing 16:40
107. Monique Van De Ree (Ned) Lares-Waowdeals Women Cycling 16:42
108. Heidi Dalton (Rsa) Bizkaia-Durango 16:45
109. Victorie Guilman (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
110. Sara Penton (Bel) Lares-Waowdeals Women Cycling Team 16:49
111. Roos Hoogeboom (Ned) Bizkaia-Durango 16:52
112. Lierni Lekuona Etxebeste (Esp) Bizkaia-Durango 16:58
113. Kyara Stijns (Ned) Team Liv-Plantur 17:08
114. Alba Teruel Ribes (Esp) Lointek 17:10
115. Michela Pavin (Ita) INPA-Bianchi 17:11
116. Ilaria Sanguineti (Ita) Bepink
117. Kimberley Le Court De Billot (Mri) Bizkaia-Durango 17:35
118. Simona Bortolotti (Ita) Bepink 18:28
DNF Aurore Verhoeven (Fra) Lointek
DNF Gloria Rodriguez (Esp) Lointek
DNF Rocio Del Alba Garcia Martinez (Esp) Lointek
DNF Maria Del Mar Bonnin Palou (Esp) Lointek
DNF Saartje Vandenbroucke (Bel) Topsport Vlaanderen-Etixx
DNF Fien Delbaere (Bel) Topsport Vlaanderen-Etixx
DNF Margarita Lopez (Esp) Bizkaia-Durango
DNF Elisabet Escursell Valero (Esp) Bizkaia-Durango
DNF Astrid Chazal (Fra) France
DNF Claudia Cretti (Ita) INPA-Bianchi
DNF Nicole Moerig (Aus) Australia
DNF Kimberley Wells (Aus) Australia
DNF Shannon Malseed (Aus) Australia
DNF Louisa Lobigs (Aus) Australia
DNF Maaike Polspoel (Bel) Lensworld-Zannata
DNF Veronika Kormos (Hun) Lares-Waowdeals Women Cycling Team
DNF Amber Neben (USA) Bepink
DNF Kseniya Dobrynina (Rus) Astana Women’s Team
DNF Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana
DNF Anna Trevisi (Ita) Ale’ Cipollini
DNF Ellen Skerritt (Aus) Ale’ Cipollini
DNF Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling
DNF Maria Vittoria Sperotto (Ita) Servetto Footon
DNF Katia Ragusa (Ita) Servetto Footon
DNF Molly Meyvisch (Bel) Servetto Footon
DNF Anna Sanchis Chafer (Esp) Wiggle High5
DNF Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team





2 Comments For This Post

  1. heviiguy, , says:

    Hey, come on! Where’s the rest of the report?? You completely omitted Lex Albrecht’s brilliant work to capture the QOM title. Shame on you for not even mentioning it

  2. heviiguy, , says:

    Ah, I see that the initial report had been updated. The fans of Lex Albrecht over here say “Danke”!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.